Вся недвижимость Харькова!

Продажа и аренда. Квартиры, дома, участки. Коммерческая недвижимость: офисы, магазины.

ГЛАВНАЯ. АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ В ХАРЬКОВЕ. Продажа и аренда квартир, домов и участков. Коммерческая недвижимость, офисы КОНТАКТЫ. АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ. ГОРОД ХАРЬКОВ. Вся недвижимость Харькова КАРТА САЙТА АГЕНТ-ХАРЬКОВ. Агентство недвижимости в Харькове
Войти | Напомнить
 
Агент-Харьков
Интернет-агентство недвижимости
Тел.: +38 (057) 7-566-544
Тел.: +38 (050) 767-85-56
E-mail: info@agent.kh.ua     Контакты
21.01.2015 :: Недвижимость Харькова
Харьковский горсовет установил ставки налога на недвижимость.

06.01.2015 :: Новости недвижимости
В Украине с 1 января введен налог на нежилую недвижимость

19.12.2014 :: Недвижимость Харькова
За долги ЖКХ жителей Харькова будут лишать авто

16.12.2014 :: Новости недвижимости
Реестр недвижимости в онлайн режиме будет доступен с 1 января

12.12.2014 :: Новости недвижимости
Украинцы продают квартиры, чтобы купить жилье за ​​границей


 

Ипотечный кредит на покупку недвижимости на вторичном рынке недвижимости.


Если Вы решили усовершенствовать свои жилищные условия и купить новую квартиру или загородный дом, о котором Вы уже давно мечтали, – Пиреус Банк поможет, предложив ипотечный кредит на покупку недвижимости.


Собственное жилье – это комфортная жизнь, покой и ощущение защищенности, а также весомый взнос, в будущее благосостояние Вашей симьи. Это собственная крепость, уголок уюта и благосостояния, о котором мечтает каждый из нас.

Получите ключ от дома Вашей мечты в Пиреус Банка, который предлагает Вам выгодные условия на покупку квартиры или дома с земельным участком в кредит (ипотечный кредит) на вторичном рынке недвижимости.

Условия кредитования:
Срок кредитования, годы
до 20-ти лет
Валюта ипотечного кредита
гривна
Метод погашення ипотечного кредита
стандартный или ануитентный
Тип ставки кредитования

для первого года пользования кредитом – фиксированная начиная со второго года пользования кредитом – плавающая

Комисия за выдачу кредита
1,50% (одноразово)
Собственный взнос Клиента
От 30% до 49%
50% и больше
Ставка кредитования, годовых
17,50%
17,00%


Дополнительные расходы по кредитованию:
- страхование недвижимости (до 0,3% от оценочной стоимости недвижимости, которая передается в залог Банку)
- страхование от несчастных случаев * (до 0,3% от суммы кредита)

* если на момент заключения кредитного договора Заемщиком достигнут 45-ти летний возраст – страхование является обязательным; если в момент действия кредитного договора Заемщиком достигнут 45-ти летний возраст – страхование является обязательным;
если в момент действия кредитного договора Заемщиком достигнут 45-ти летний возраст – страхование необходимо осуществить в десятидневный календарный срок, с момента достижения Заемщиком 45-ти летнего возраста.

Преимущества ипотечного кредита:
- выгодные условия получения ипотечного кредита
- возможность досрочного погашения без штрафных санкций
- отсутствие скрытых комиссий
- скорость принятия решения о предоставлении кредиту
- квалифицированное обслуживание и консультационная поддержка
- европейский уровень сервиса


Перечень документов от заемщика / финансового поручителя для получения кредита:


1. Загальна інформація:
1. Заява-анкета для Позичальника/Спів-Позичальника/Фінансового Поручителя
2. Паспорт Позичальника/Спів-Позичальника/Фінансового Поручителя та його чоловіка/дружини/особи, з якою Позичальник/Спів-Позичальник/Фінансовий Поручитель проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбних відносин (всі сторінки з інформацією)
3. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру Позичальника/Спів-Позичальника/Фінансового Поручителя та його чоловіка/дружини/особи з якою Позичальник/Спів-Позичальник/Фінансовий Поручитель проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбних відносин
4. Свідоцтво про шлюб/розлучення/смерть чоловіка/дружини Позичальника/Спів-Позичальника/ Фінансового Поручителя
5. Свідоцтво про народження дітей до 18 років Позичальника/Спів-Позичальника/Фінансового Поручителя
2. Майно у власності та кредитна історія:
1. Документи, що підтверджують право власності на рухоме та нерухоме майно
2. Документи, що підтверджують участь у підприємстві/товаристві, цінні папери, депозитні договори тощо
3. Для поточних кредитів – довідка з Банку про наявність заборгованості по кредиту та стан обслуговування боргу, кредитні договори з додатками та графіками за весь період користування, договори застави / іпотеки / поруки (в т.ч. всі додатки до них); Для погашених кредитів - довідка з Банку про відсутність заборгованості по кредитах та стан обслуговування боргу
3. Інформація про доходи:
3.1. Для найманих працівників:
1. Довідка з місця роботи про доходи за останні 6 (шість) місяців, засвідчена директором та головним бухгалтером (або особами, що виконують їх функції)
3.2. Для приватних підприємців:
1. Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи
2. Свідоцтво про спрощену систему оподаткування/Патент/Свідоцтво платника податку на додану вартість
3. Щоквартальні звіти/Декларації суб’єкта підприємницької діяльності з відміткою ДПІ/Довідка з ДПІ про розмір отриманого валового доходу та сплаченого податку за останні 2 (два) роки
4. Довідка з банку про наявність рахунків із зазначенням дати відкриття рахунків та виписки за цими рахунками за останні 12 місяців.
5. Договори, що підтверджують діяльність суб'єкта підприємницької діяльності
3.3. Для власників компаній/ПП*:
1. Податкова декларація про доходи
2. Установчі документи (Статут, Установчий договір, Свідоцтво про державну реєстрацію)
3. Баланс та звіт про фінансові результати за останні 2 (два) роки з відміткою Управління статистики
4. Протокол зборів власників (акціонерів) підприємства (компанії) про розподіл прибутку підприємства у вигляді дивідендів за останні 2 (два) роки (при наявності))
5. Сума фактично виплачених дивідендів заявнику підтверджена довідкою з місця роботи, або виписками по транзакціями наданими відділом бухгалтерії, або видатково-касовим ордером компанії за останні 2 (два) роки
3.4. Інші документи
1. Договори оренди, довідка про пенсію, декларація про доходи, документи які підтверджують наявність інших доходів тощо (за останні 6 (шість) місяців) (в т.ч. за неосновним місцем роботи)


Перечень документов для оформления недвижимого имущества в ипотеку:


Продавець – фізична особа:
1. Загальна інформація:
1. Паспорт Продавця нерухомого майна та його чоловіка/дружини/особи, з якою Продавець проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбних відносин
2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру Продавця нерухомого майна та його чоловіка/дружини/особи, з якою Продавець проживає однією сім’єю без реєстрації шлюбних відносин
3. Свідоцтво про шлюб/розлучення Продавця нерухомого майна або свідоцтво про смерть його чоловіка/дружини
4. Свідоцтво про народження дітей Продавця нерухомого майна (у випадку наявності у Продавця неповнолітніх дітей)
2. Документи на нерухоме майно (квартиру на вторинному ринку):
1. Документи, що засвідчують право власності Продавця на об'єкт нерухомості (договір купівлі - продажу, дарування, міни, свідоцтво на право власності, свідоцтво про право на спадщину, інший правовстановлюючий документ)
2. Витяг з Державного реєстру правочинів (для нерухомого майна, придбаного після 08.2004р. на підставі правочину)
3. Витяг з реєстру прав власності нерухомого майна, виданий Бюро технічної інвентаризації (БТІ) для відчуження/застави - дійсний протягом 3 (трьох) місяців
4. Довідка з ЖЕКу Форма №3 про кількість прописаних (зареєстрованих) осіб в об’єкті нерухомості, що продається та передається в іпотеку – дійсна 2 (два) тижні (Київ), 1 (один) місяць (регіони)
5. Технічний паспорт на нерухоме майно, виданий БТІ на ім’я Продавця
6. Дозвіл органів опіки і піклування (якщо малолітні або неповнолітні діти Продавця зареєстровані в нерухомості чи є співвласниками)
7. При наявності у Продавця неповнолітніх дітей - довідка з ЖЕКу Форма №3 про місце реєстрації малолітніх та неповнолітніх дітей Продавця з одним із батьків – дійсна 2 (два) тижні (Київ), 1 (один) місяць (регіони)
8. Звіт про оцінку квартири, який зроблений акредитованою АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» оціночною компанією - дійсний протягом 3 (трьох) місяців
3. Документи на нерухоме майно (житловий/садовий будинок на вторинному ринку на земельній ділянці/ із земельною ділянкою):
1. Документи, що засвідчують право власності Продавця на об'єкт нерухомості (договір купівлі - продажу, дарування, міни, свідоцтво на право власності, свідоцтво про право на спадщину, Державний акт на право власності на земельну ділянку або інший правовстановлюючий документ)
2. Витяг з Державного реєстру правочинів (для нерухомого майна, придбаного після 08.2004р. на підставі правочину)
3. Витяг з реєстру прав власності нерухомого майна, виданий Бюро технічної інвентаризації (БТІ) для відчуження/застави - дійсний протягом 3 (трьох) місяців
4. Довідка з ЖЕКу Форма №3 про кількість прописаних (зареєстрованих) осіб в об’єкті нерухомості, що продається та передається в іпотеку – дійсна 2 (два) тижні (Київ), 1 (один) місяць (регіони) та/або будинкова книга/виписка з будинкової книги
5. При наявності у Продавця неповнолітніх дітей - довідка з ЖЕКу Форма №3 про місце реєстрації малолітніх та неповнолітніх дітей Продавця з одним із батьків – дійсна 2 (два) тижні (Київ), 1 (один) місяць (регіони)
6. Державний акт про право власності на земельну ділянку (обов’язково з присвоєним кадастровим номером), виданий на ім’я Продавця (у випадку, якщо будинок придбається з землею)
7. Договір оренди земельної ділянки (при наявності), зареєстрований в управлінні земельних ресурсів (у випадку, якщо придбається будинок, а земельна ділянка не є власністю Продавця Земельній ділянці, яка орендується Продавцем, має бути в обов’язковому порядку присвоєний кадастровий номер)
8. Технічний паспорт на нерухоме майно, виданий БТІ на ім’я Продавця
9. Звіт про експертну грошову оцінку будинку і земельної ділянки, який зроблений акредитованою АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» оціночною компанією - дійсний протягом 3 (трьох) місяців
10. Довідка про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, видана державним органом земельних ресурсів
11. Рецензія на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (зроблена акредитованою АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» оціночною компанією - дійсна протягом 3 (трьох) місяців)
12. Витяг з Державного земельного кадастру про відсутність/наявність обмежень/обтяжень на земельну ділянку (видано відділом земельних ресурсів)
13. Витяг з Державного земельного кадастру

Для получения кредита / оформления недвижимого имущества в ипотеку подаются оригиналы документов, засвидетельствованные должным образом.

Оригиналы документов, копия которых может быть засвидетельствована сотрудником АО «ПИРЕУС БАНК МКБ», возвращаются Заемщику.

Сотрудник Банка может обратиться к Заемщику по поводу предоставления Заемщиком дополнительных документов.


№ объекта
Продажа Аренда
Тип недвижимости
Область
Город
Цена
+ параметры


Наличные расчеты: как обойти ограничения
Новации на рынке недвижимости: «квадрат» готовится к взлету
Харьковские строители хотят реконструировать целые жилые районы
Как платить налог на недвижимость, если продаешь квартиру
Как выгодно снять жилье в Харькове
Новые правила регистрации недвижимости
Харків: похід за землею
6 способов избавиться от кредита
Требования к риелторам: сертификаты, страховка и образование
Кабмин положил глаз на оценщиков


Агентство недвижимости  :   Каталог недвижимости  :   Недвижимость в кредит  :   Новости  :   Статьи  :   Сотрудничество  :   Контакты  :   Наши агенты
АГЕНТ-
Харьков
ГЛАВНАЯ. АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ В ХАРЬКОВЕ. Продажа и аренда квартир, домов и участков. Коммерческая недвижимость, офисы КОНТАКТЫ. АГЕНТСТВО НЕДВИЖИМОСТИ. ГОРОД ХАРЬКОВ. Вся недвижимость Харькова КАРТА САЙТА АГЕНТ-ХАРЬКОВ. Агентство недвижимости в Харькове
НЕДВИЖИМОСТЬ. ГОРОД ХАРЬКОВ
Тел.: +38 (057) 7-566-544
Тел.: +38 (050) 767-85-56
Агентство недвижимости. Контакты
Яндекс.Метрика

RSS 2